Знайдіть площу круга, якщо його радіус дорівнює 5 см (число π округліть до десятих). Відповідь

округліть до десятих. Плис вопрос с К. Р​

Ответы на вопрос

Отвечает Маленьких Валерия.

Ответ:

S=πR^2=3.1*5^2=3.1*25=77.5cм^2

Пошаговое объяснение: