7. Ягня важить 5 кг, а порося – на 4 кг більше.1) Скільки важить порося?2) Скільки важать ягня і

порося разом?За яким запитанням задача розв'язу-ється двома діями?​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Вика.

Ответ:

5+4=9 порося

5+9=14 вместе

Отвечает Бауенов Мейіржан.

Ответ:

9 кг; 14 кг

Пошаговое объяснение:

1. 5+4=9 (кг) - важить порося

-------------------------------------------

2. 5+(5+4)=14(кг) - важать разом ягня і порося