Купили 4 пакети яблук по 3 кг в кожному і 2 пакети мандаринів по 2 кг в кожному. Скільки всього

кілограмів яблук і мандаринів купили?

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

16 кг

Пошаговое объяснение:

4*3 = 12 кг - яблук

2*2 =4 кг - мандаринів

12+4=16 кг - всього

Отвечает Неженцева Виктория.

Ответ:

Відповідь: 16 всього купили яблук і мандаринів.

Пошаговое объяснение:

1) 4х3=12(кг)-купили яблук;

2) 2х2=4(кг)-купили мандаринів;

3) 12+4=16(кг)-всього купили яблук і мандаринів;