У першому ящику було в 5разів більше мандаринів,ніж у другому.Після того як із першого ящика взяли

25кг мандаринів а до другого поклали еще 15кг в обох ящиках мандаринів стало порівну.Скільки кілограмів мандаринів було в кожному ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Церковный Август.
Нехай х - кількість мандаринів у другому ящику
тоді 5х- кільк. мандаринів у першому
складемо рівняння:
5х-25=х+15
5х-х=15+25
4х=40
х=10 (кг) - мандаринів у другому ящику 
10·5=50 (кг) - у першому ящику