Необхідно прочтати книгу, в якій 380 сторінок. За перший день учень прочитав 35% усієї книжки, за

другий - 40%. Скільки сторінок залишилосьпрочитати учневі? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахманов Марсель.

Ответ:

95 стор.

Пошаговое объяснение:

35%+40%=75%

100%-75%=25%

380 - 100%

х - 25%

х = \frac{380 * 25}{100} = \frac{9500}{100} = 95