Одна сторона трикутника дорівнює 12 см. Друга сторона складає 30% від довжини першої, а довжина

третьої в 4 рази більша довжини другої сторони. Знайти периметр трикутника. Помогите пж.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дашка.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

12×0.3=3.6 - 2ст.

3.6×4=14.4 - 3ст

12+3.6+14.4=30

Отвечает Пархоменко Александр.

Ответ:

30см

Пошаговое объяснение:

1сторона-12см

2сторона-30% от 1 стороны

3сторона-? в 4 раза больше 2стороны

Р-?

Решение

2сторона= 12*0,3=3,6см

3сторона= 3,6*4=14,4см

Периметр=12+3,6+14,4=30см