* Від двох станцій, відстань між якими 480 км, одно- часно назустріч один одному виїхали два

поїзди.Швидкість одного з них — 64 км/год. Яка швидкістьдругого поїзда, якщо поїзди зустрілися за 3 години? Помогите пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Ответ:

96 км/год

Пошаговое объяснение:

64*3=192 (км) проїхав один поїзд до зустрічі

480-192=288 (км) проїхав другий поїзд до зустрічі

288:3=96 (км/год) швидкість другого поїзда

Отвечает Герштова Виктория.

Ответ:

V2=96км/год

Пошаговое объяснение:

S=480км

V1=64км/год

tз=3год

V2-?

tз=S/(V1+V2); V1+V2=S/tз; V2=S/tз - V1=480/3 - 64=96км/год

Відповідь:V2=96км/год