СРОЧНО (20 балов) Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до параболи y=-2x^2+3x у точці з x0 =1.


Ответы на вопрос

Отвечает Золотарёва Полина.

Відповідь:

-1

Покрокове пояснення:

Кутовий коефіцієнт дорівнює похідній від функції у певній точці (k=y'(x₀)

I. Знаходимо похідну:

y'(x)=(-2x²+3x)'=-4x+3

II. Знаходимо її значення при x₀:

y'(x₀)=-4*1+3=-4+3=-1

Готово! Є питання? Запитуйте, з радістю відповім  

*Поставте найкраще, будь ласка :)