На пляжі біля моря відпочивало 10 дівчаток. Семеро наділи на голову капелюшки, а п'ятеро -

сонцезахисні окуляри. Скільки дівчаток було в капелюшках та в окулярах, якщо кожна щось наділа?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.

Ответ:

2 дівчаток

Пошаговое объяснение:

Виходить,що 7+5=12 дівчаток наділи щось на голову, а всіх дівчаток було 10, отже 12-10=2 дівчаток наділи і капелюшки і окуляри.

Отвечает Рукина Карина.

7+5=12- учтены все дети, которые одели панамки или очки, среди них были  и такие, которые одели и панамки, и очки , чтобы их не посчитать дважды, вычтем 12-10=2 человека одело и панамки. и очки.