Знайдіть периметр прямокутника, довжини сторін якого дорівнюють1/3 дм і 1/6 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздовский Антон.

Дано:

Прямокутник ABCD

AB =  \frac{1}{3} дм

BC = \frac{1}{6} дм

Знайти:

P.ABCD = ?

Розв'язання:

З властивості прямокутника:

AB = DC = \frac{1}{3} дм

BC = AD = \frac{1}{6} дм

P.ABCD = AB + BC + CD + AD = 2(\frac{1}{3} + \frac{1}{6}) = 2\frac{3}{6} = \frac{3}{3} = 1 = 10 см.

Відповідь: 10 см.