антон, борис, василь, і гриць ходили по гриби. антон із борисом разом зібрали грибів саме стільки,

як василь і гриць. в антона з грицем грибів менше , ніж в бориса з василем. гриць знайшов більше грибів ніж василь. розмістіть хлопців у порядку зменшення кількості знайдених грибів. допожіть юудь ласка, дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Пасынкова Ульяна.

Нехай Антон зібрав a грибів, Борис b грибів, Василь c грибів, А гриць d грибів.

Перша умова: «Антон із Борисом разом зібрали грибів саме стільки, як Василь і Гриць»

a+b=c+d

Друга умова: «В антона з грицем грибів менше, ніж в Бориса з Василем»

a+d

Третя умова: «Гриць знайшов більше грибів ніж, Василь»

d>c

Складемо все це в систему й будемо її перетворювати:

\begin{cases}a+b=c+d \\ a+d

з перших двох виразів останньої системи видно, що b-d>d-b, тобто:

2b>2d\\b>d

Тепер повернемося до першої умови. Якщо b>d, то можемо підставити d замість b і отримати замість рівняння нерівність:

a+d

Все, ми розв'язали задачу. Маємо ланцюг: b>d>c>a.

Відповідь: Антон, Василь, Гриць, Борис.

Отвечает Затонский Тимур.

Ответ:

b>d>c>a

Пошаговое объяснение:

Антон:a

Борис:b

Василь:c

Гриць:d

a+b=c+d

a+d<b+c

d>c

a=c+d-b

b=c+d-a

c+d-b+d<b+c

2d<2b

d<b

b>d>c

a+d<c+d-a+c

2a<2c

a<c