60 санын 2:3:5 қатынасындай үш бөлікке бөліңіз​


Ответы на вопрос

Отвечает Баскакова Элина.

2x+3x+5x=60

10x=60

x=6

2×6=12

3×6=18

5×6=30

Пошаговое объяснение: