Балалар бақтан 93 алма,87 алмұрт,ж/е 129 өрік теріп алды. Олар алмалар санын бірдей етіп, алмұрттар

санын бірдей етіп ж/е өріктер санын бірдей етіп бөліп алды. Жеміс жинауға неше бала қатысты?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузин Василий.

Ответ:

31×3=93

29×3=87

43×3=129

ЕУОБ(93,87,129)=3