Компоттағы алманың шиеге қатынасы 4: 5 қатынасындай, ал шие мен өріктіңқатынасы 3:2 қатынасындай.

ЕгерКомпотқа 800 галма салынса, онда алмамен өріктің салмағы шиенің салмағынан2 есе артық болады. Компоттыңқұрамындағы шиенің салмағын тап.1) Қатынастарды үш санның қатынасытүрінде болатындай етіп, ұяшықтардытолтыр.Алма:x 800 г2 есе артықӨрік:2Шие:х? Г2) Теңдеуді құрастыр:х+ 800 — 2.т.3) Жауабы: шиеГ. Плиззз көмеккк​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Алма- 12х

Өрік- 10х

Теңдеуді құрастыру: 22х +800=2×15х

Жауабы: 1500г

Отвечает Тикеева Светлана.

Ответ:

22х + 800 = 2* 15х

1500 тенге

Пошаговое объяснение: