638. Пілдің салмағы 4,5 т, сусиырдың салмағы пілдің салмағынан 0,9 т кем. Аюдың салмағы сусиырдың

салмағынан 2,9 ткем. Аюдыңсалмағын табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зюбр Владислав.

П = 4,5 т

С = П - 0,9 т

А = С - 2,9 т

Шешуі: С = 4,5 - 0,9 = 3,6 т

             А = 3,6 - 2,9 = 0,7 т

Жауабы: 0,7 тонна