Балалар бактан 93 алма, 87 алмұрт және 129 өрік теріп алды. Олар алмалар санын бірдей етіп,

алмұрттар санын бірдей етіп және өріктер санын бирдей етіп бөліп алды. Жеміс жинауға неше бала қатысты

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Думаю так: 93/3=31
87/3=29
129/3=43