Егер окушы орнектер дин манин амалдар бойынша есептеген болса, онда ол кандай орнектин манин

тапканын аныкта. 1)? 18:3=6. 500+6=506. 2) 35-23=. 12:2=. 3)27:3=. 5*9=.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайдов Эмиль.

Ответ:

35-23=12

12/2=6

27/3=9

5*9=45

Пошаговое объяснение:

Отвечает Чувашева Катя.
2) 35-23=12
12:2=6
3) 27:3=9
5*9=45