егер окушы орнектердин манин амалдар бойынша есептеген болса онда ол кандай орнектин манин тапканын

аныкта а)? 1)157-130=27 2)27:3=9 Б)? 1) 5×7=35. 2) 3×8=24​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Семён.

Ответ:

а)27

Пошаговое объяснение:

157-130

157-0=157

157-30=127

127-100=27