Складіть числовий вираз і знайдіть його значення. Частка вид дилення суми 4/9 и -5/6 на число -14/27


Ответы на вопрос

Отвечает Шабалин Вадик.

(4/9+(–5/6)):(–14/27)=(8/18+(–15/18)):(–14/27)=(–7/18):(–14/27)=7/27.