Зібри 95 кг квіток лікарських рослин 26 кг ромашки , ехінацеї - на 9 кг більше, ніж ромашки а решта

- квіток календули. Скільки кілограмів квіток календули зібрали дуже треба​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.
1)26+9=35(кг)-зібрали ехінацеї
2)35+26=61(кг)-разом ромашки і ехінацеї
3)95-61=34(кг)-календули