учні шостих класів збирали лікарські рослини. за перший тиждень було зібрано 7/15 усіх лікарських

рослин, а за другий решту16 кг. скільки 15 всього кілограмів лікарських рослин зібрали учні за два тижні? Даю 20 Балов срочно!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Заплавский Артём.

Ответ:30 кілограмів всього лікарських рослин зібрали учні за два тижні.

Пошаговое объяснение:

                                                                                            P.S.(рос.) - рослини.

                      Розв'язання

1)15/15 - 7/15=8/15(рос.) - решта зібрана за 2 тиждень.

2)Якщо в 8 частинах (8/16) 16 кг, то в одній (1/15) буде: 16:8=2 кг.

3)2*15=30(кг)

Відповідь:30 кілограмів всього лікарських рослин зібрали учні за два тижні.

Отвечает Шиф Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1 - 7/15 = 8/15 - собрали за 2 неделю

2) 8/15 = 16 кг

16 : 8/15 = 16 * 15/8 = 2*15 / 1 = 30/1 = 30 (кг) - собрали всего