Школярі трьох класів зібрали 679 кг макулатури. Учні 1і2 класів зібрали 355кг 2і3 класів 556 кг.

Скільки кілограмів макулатури зібрали учні 2 класів. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Варткес.
1) 679-355=324 (кг) - собрали ученики третьих классов
2) 679-556=123 (кг) - собрали ученики первых классов
3) 355-123=232 (кг) - собрали ученики вторых классов