Решите пожалуйста (5 клас) За другий день зібрали у 3 рази більше лікарьйських рослин ніж за перший

а за третій у 2 рази більше ніж за перший скільки лікарських рослин збирали кожного дня якщо всього зібрали 84 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Zubko Nataliia.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+ 3х+2х=84

6х=84

Х=84÷6=14 кг в 1 день

14× 3=42кг во 2 день

14× 2=28кг в 3 день

Отвечает Спиридонова Анастасия.

x  + 3x + 2x = 84

6x = 84

 x = 84 \div 6 = 14кг в один день

14 \times 3 = 42кг во второйдень

14 * 2 = 28кг в третий день