За три дні зібрали 2464 кг цукрових буряків. За перший день зібрали в 3 рази більше, ніж за другий,

а за третій - у 4 рази більше, ніж за другий. Скільки кілограмів буряків збирали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.
За другий день х
за перший 3х
за третій 4х
всього 2464 кг
складемо рівняння
х+3х+4х=2464
8х=2464
х=2464:8
х=308 кг за другий день
308*3=924 кг за перший
308*4=1232 кг за третій
=======================