Моторний човен пройшов проти течії ріки 42 км за 3 год. Скільки часу йому знадобиться на

зворотний шлях, якщо його власна швид-кість становить 17 1\2 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

42: 3 = 14 (км /год) - швидкість човна проти течії річки

17,5 - 14 = 3,5 (км /год) - швидкість течії

17,5 + 3,5 = 21 (км /год) - швидкість човна за течією річки

42: 21 = 2 (год) - час який  знадобився  на зворотній шлях