Моторний човен пройшов проти течії ріки 42 км за 3 год. Скільки часу йому знадобиться на зворотній

шлях, якщо його власна швидкість становить 17 цілих одну другу км за год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Жаркеев Данил.
S = v * t - формула пути
-------------------------------------
1) 42 : 3 = 14 (км/ч) - скорость лодки против течения реки;
2) 17 целых 1/2 - 14 = 17,5 - 14 = 3,5 (км/ч) - скорость течения;
3) 17,5 + 3,5 = 21 (км/ч) - скорость лодки по течению реки;
4) 42 : 21 = 2 (ч) - время на обратный путь.
Вiдповiдь: 2 часу йому знадобиться на зворотнiй шлях.