У числовому ряду від 1 до 20 є три числа, які діляться на 4 так, щоб частка дорівнює остачі.


Ответы на вопрос

Отвечает Дедкова Дарья.

Ответ:

5, 10, 15

Пошаговое объяснение:

5/4=1(1)

10/4=2(2)

15/4=3(3)