Квітникар продає 24білі, 42червоні і 36 жовтих троянд.яку найбільшу кількість однакових букетів він

може зробити якщо хоче використати всі квіти

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Алина.

24 | 2                       42 | 2                       36 | 2

12 | 2                        21 | 3                        18 | 2

6 | 2                         7 | 7                          9 | 3

3 | 3                          1                               3 | 3

1                                42 = 2 · 3 · 7            1

12 = 2³ · 3                                                  36 = 2² · 3²

НОД = 2 · 3 = 6 - наибольший общий делитель

12 : 6 = 2 - белые розы

42 : 6 = 7 - красные розы

36 : 6 = 6 - жёлтые розы

Ответ: 6 одинаковых букетов, в каждом из которых по 2 белых, 7 красных и 6 жёлтых роз.