Квіткар продає 24 білі, 42 червоні та 36 жовтих троянд. Яку найбільшу кількість однакових букетів

він може скласти, використовуючи всі квіти? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Відповідь:

12букетів

2білі троянди, 3жовті  троянди та 4червоні  троянди

Покрокове пояснення:

потрібно знайти найбільше число на яке діляться 24, 36 та 48

це 12

24/12=2

36/12=3

48/12=4

всі ці числа діляться на 12

більше 12 однакових букетів він не складе