Напишіть рівняння хімічних реакцій згідно наведеної схеми: Ca-CaO-Ca(OH)2-KOH-KCl-HCl-BaCl2


Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

Объяснение:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + K2CO3 = CaCO3↓ + 2KOH

KOH + HCl = KCl + H2O

2KCl +H2SO4(конц) = K2SO4 + 2HCl↑

2HCl + BaO = BaCl2 + H2O