На заводі в трьох цехах працює 626 чоловік. У першому цеху працює у 2 рази більше ніж у другому, а

в третьому -на 142 чоловіка більше , ніж у другому. Скільки чоловік працює у кожному цеху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галушко Елизавета.

Ответ:

I - 242

II - 121

III - 263

Запись:

I цех - ?, в 2 раза больше чем во II

II цех - ?

III цех - ?, на 142 больше чем во II

Всего: 626

Решение:

II цех берем за X значит:

I - 2x

III - x + 142

Решаем уравнение:

2x + x + (x + 142) = 626

3x + (x + 142) = 626

4x + 142 = 626

4x = 626 - 142

4x = 484

x = 484 : 4

x = 121

значит:

I - 121 * 2 = 242

II - 121

III - 121 + 142 = 263

Доказательство:

242 + 121 + 263 = 626

Отвечает Пилипенко Игорь.

Ответ:

2х + х + (х + 142) = 626

4х + 142 = 626

4х = 484

х = 121

Во второму цеху работает 121 человек.

Пошаговое объяснение: