5. Розв'яжіть задачу за допомогою рiвняння: На заводі у трьох цехах працює 626 чоловік. У першому

цеху працює у 2 рази більше людей, ніж у другому, а у третьому - на 142 чоловіка більше, ніж у другому. Скільки чоловік працює у кожному цеху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у ​​другому цеху працює - x чоловік, тоді у першому працює 2х, а у третьому (х + 142). Складемо рівняння:

2х + х + (х + 142) = 626

4х + 142 = 626

4х = 484

х = 121 чоловік працює у другому цеху

2х = 2 * 121 = 242 чоловіки працює у першому цеху

х + 142 = 121 + 142 = 263 чоловік працює у третьому цеху

Отвечает Кокурин Єгор.

Пошаговое объяснение:

1 цех = 2х человек

2 цех = х человек

3 цех = х + 142 человека

Всего = 626 человек

2х + х + х + 142 = 626

4х + 142 = 626

4х = 626 - 142

4х = 484

х = 484 : 4

х = 121

1 цех = (2х) = 2 * 121 = 242 человека

2 цех = (х) = 121 человек

3 цех = (х + 142) = 121 + 142 = 263 человека

Проверка:

242 + 121 + 263 = 626