За 5 місяців вихованці дитсадка випили 300 л молока, а соку за 4 місяці - 840 л. На скількибільше

літрів соку, ніж молока, випивали дітиза місяць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жилинская Наталья.

Ответ:

300 / 5 = 60

840 / 4 = 210

210 - 60 = 150

ответ: 150

Пошаговое объяснение: