У Першому бідоні утрічі більше березового соку, ніж у другому. Коли в перший бідон долили 10л соку,

а в другий — 30 л, то у другому бідоні соку стало вдвічі більше, ніж в першому. Скільки літрів соку було в кожному бідоні спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

                               Было              Стало

1-й бидон                 3х                  3х + 10

2-й бидон                 х                    х + 30

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

(3х + 10) · 2 = х + 30

6х + 20 = х + 30

6х - х = 30 - 20

5х = 10

х = 10 : 5

х = 2 (л) - было во втором бидоне

3х = 3 · 2 = 6 (л) - было в первом бидоне

Ответ: 6 л и 2 л.