Помогите пожалуйста Текст займає 13/15 книги, а решту 14 сторінок займають ілюстрації. скільки

сторінок у книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кагиров Арсен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13x/15 + 14 = x

2x/15 = 14

x = 7*15 = 105 стр