У книзі 108 сторінок,з них 2/9 займають ілюстрації. Скільки сторінок займають ілюстрації? А)36;

Б)18; В)32; Г)24.

Ответы на вопрос

Отвечает Курбангелди Нурасыл.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

У книзі 108 сторінок,з них 2/9 займають ілюстрації. Скільки сторінок займають ілюстрації?А)36;Б)18;В)32;Г)24.

108:9*2=12*2=24