Пожалуйста помогите решить задачу очень срочно надо за за 3 дні зібрали на 48 кг насіння дерев.

за перший і другий день зібрали 2/3 усієї усієї кількості, а за другий і третій 7/12 усієї кількості. скільки скільки насіння зібрали кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Андрей.

Ответ:

48:3*2=16*2=32(кг) - за 1 і 2 дні

48-32=16 (кг) - 3-го дня

48:12*7=4*7=28(кг) - за 2 і 3 дні

28-16=12(кг)- 2-го дня

32-12=20(кг)-3-го дня