за три дні зібрали 240 кг насіння соняшнику першого дня зібрали 4/15 ціеї кількості а другого 2/5

ціеї кількості скільки килограмів насіння зібрали третього дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Сытник Александр.

80кг

Всього - 240кг

1дн-4/15

2дн-2/5

3дн-?

розв'язання

1)240:15×4=240×4/15=64(кг) 1 дня

2)240÷5×2=240×2/5=96(кг) зібрали 2 дня

3) 240-(64+96)=80(кг)

Відповідь: третього дня зібрали 80кг соняшника