№ 4. Першого дня олійня переробили 3/8 отриманого насіння соняшнику, другого дня 3/5 решти, після

чого третього дня залишилось переробити 7,8 т. Скільки тонн насіння соняшнику необхідно було переробити за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Katigrobova Nika.
Нехай все насіння становить х
Тоді першого дня переробили (3/8)х
Тоді залишилося (5/8)х
Другого дня переробили (3/5)(5/8)х=(3/8)х
Після цього залишилось х-(3/8)х-(3/8)х=
=(2/8)х
Отже, (2/8)х=7.8
х=7.8÷(2/8)=31.2(т)
Відповідь: 31.2тонни