По диіям! Першого дня олійня переробила 3/8 отриманого насіння соняшнику, другого дня - 3/5решти,

після чого третього дня залишилося переробити 7,8 т. Скільки тонн насіння соняшнику необхідно було переробити за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулинич Віка.
1) 1 - 3/8 = 5/8 - така частина залишилася не переробленою після першого дня;
2) 3/5 •5/8 = 3/8 - таку частішу переробили у другий день;
3) 5/8 - 3/8 = 2/8 = 1/4 - таку частину залишилося переробити після другого дня;
4) 7,8 : 1/4 = (7,8•4)/1 = 31,2 (т) - необхідно було переробити.
Відповідь. 31,2 т.