Знайдіть значення виразу m+9, якщо m=0 ; m=1; m=24; m=2000


Ответы на вопрос

Отвечает Мурашева Таня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0+9=9

1+9=10

24+9=33

2000+9=2009