Два трактори, працюючи разом, зорали поле. перший трактор зорав 4/9 площі, а другий 1/3 та ще 8 га.

Знайдіть площу поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Турлыбекова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4/9+1/3=(4+3)/9=7/9 перший і другий разом

Та ще 8 га і маємо:

7/9+8= 8 7/9 площа поля