Велосипедисти за три дні проїхали 360 км. За перший день вони проїхали 4/15 усієї відстані, за

другий - 40% усієї відстані, за третій - решту відстані. Скільки кілометрів проїхали велосипедисти за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Даник.

I день - 4/15 усієї відстані

II день - 40% усієї відстані

III день - решта, ?

ВСЬОГО - 360 км

Розв`язок

1) (360*4) : 15 = 96 (км) - проїхали за I день;

2) (360*40%) : 100 = 144 (км) - проїхали за II день;

3) 360-96-144 = 120 (км) - проїхали за III день.

Відповідь: 120 кілометрів проїхали велосипедисти за третій день.

Отвечает Дударь Злата.

Ответ:

Пошаговое объяснение: