Автотуристи за три дні проїхали 2200 км. За перший день вони подолали 32% усієї відстані, а за

другий-на 88 км більше, ніж за третій день. Скільки кілометрів проїхали туристи за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арбуз Карина.

Ответ:

706 км.

Пошаговое объяснение:

0,32*2200=704 (км)  подолали за перший день

х км за другий день,  і х-88 км за третій день

Маємо рівняння:

700+х+х-88=2200

2х=1588

х=794

За третій день туристи проїхали 794-88=706 км.