За перший день туристи подолали 5 3/10 км шляху за другий на 1 7/10 км менше ніж за перший день а

за третій на 4 5/10 км більше ніж за другий. Скільки кілометрів подолали туристи за три дні

Ответы на вопрос

Отвечает Умбетова Мерей.

Відповідь:

17 км

Покрокове пояснення:

1) 5 3/10 - 1 7/10 = 3 3/5 км(другий день)

2) 3 3/5 + 4 5/10 = 8 1/10 км(третій день)

3) 3 3/5 + 8 1/10 + 5 3/10 = 17 км