Від автобусної станції одночасно в одному напрямку виїхав автобус та вийшов пішохід.Швидкість

автобуса - 35 км/год, швидкість пішохода - 5 км/год. Яка відстань буде між ними через 0,2 год? пожалуйстааааааа даю 30 б.

Ответы на вопрос

Отвечает Шматкова Саша.

Пошаговое объяснение:

На русском

1)35 - 5=30 (км/ч)-скорость сближения

2)30*0,2=6(км)-расстояние между ними через 0,2 или 20 мин

На Українському

1)35 - 5=30 (км/год)-швидкість зближення

2) 30 * 0,2=6(км)-відстань між ними через 0,2 або 20 хв