Доведіть що значення виразу 81 у 8 степені додати 3 у 31 степені ділиться націло на 4


Ответы на вопрос

Отвечает Жвирблис Илона.

 \frac{ {81}^{8}  +  {3}^{31} }{4} =  \frac{ {( {3}^{4} )}^{8} +{3}^{31}  }{4}   =  \frac{ {3}^{32} +  {3}^{31}  }{4}  =  \frac{  {3}^{1 + 31} +  {3}^{31}  }{4}  =  \frac{3 \times  {3}^{31  } +  {3}^{31}}{4}  = \frac{(3 + 1) \times  {3}^{31}  }{4}   =  \frac{4 \times   {3}^{31} }{4}  =  {3}^{31}

Тобто ділиться на ціло.