Якщо діаметр основи конуса АВ=16см, а висота SO=6см, то скільки твірна конуса дорівнює?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

Дано :

АВ= 16 см

SO = 6 cм

Знайти :

AS- ? см

Формула твірної :

l = √(r²+h²)

Діаметр - це 2 радіуси

d= 2r  отже

r= d/2 , отже

АО = АВ/2= 16/2 = 8 см

h= SO= 6 cм

підставимо наші дані

AS= √(AO²+SO²)= √(8²+6²)= √(64+36)=√100= 10 см

Відповідь : AS= 10 см

рисунок у вкладенні