Помогите срочно! Чому дорівнює корінь рівняння (54-x)×18=828


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(54-x)*18=828

54-х=828:18

54-х=46

х= 54-46

х=8