Надо Срочно! Спортсмен біг по рівній дорозі 2 хв зі швидкістю 180 м/хв, потім 3 хв зі швидкістю

150 м/хв, а далі йшов угору ще 520 м. На скільки метрів менше спортсмен ішов, ніж біг?

Ответы на вопрос

Отвечает Буслаев Мефодий.

2*180=360 (м) біг по рівній дорозі

3*150=450 (м) біг теж по рівній дорозі

360+450=810 (м) усього він біг

на 810-520=290 (м) менше він ішов ніж біг

Відповідь: на 290 метрів.

Отвечает Керейбаев Толеген.

Відповідь:

на 290м менше ішов ніж біг

Пояснення:

S=V*t

S₁=V₁*t₁

S₁=180*2

S₁=360м

S₂=150*3

S₂=450м

S₁+S₂  360+450=810м спортсмен біг

810-520=290м менше ішов ніж біг